Jeles napok, ünnepek

Ünnep, megemlékezés Időpont Módszer Résztvevők Felelősök
A zene világnapja
október 1.
2018. 10. 01.
(hétfő)
zeneiskola bevonásával 4-8. évfolyam

iskolai szinten kijelölve a tanulók köre
Kocsis Zsolt
Joó Zolánné
Aradi vértanúk napja
október 6.
2018. 10. 05.
(péntek)
ünnepi műsor a templomban,
kiállítás,
felolvasás,
faliújság gondozás
felső tagozaton
7.a és 7. b teljes létszámmal,
osztályonként
megemlékezés
alsó tagozat emlékfal
Urbán Györgyné
Opre Gabriella
Vargáné Szerencsi Edit
Ünnepi istentisztelet Túróczy Zoltán emlékére 2018. 10. 19.
(péntek)
10 00
ünnepi műsor a templomban,
koszorúzás
teljes iskola Kocsis Zsolt
Kocsisné Gacsó Irén
Zsarnainé Urbán Nóra
Október 23. 2018. 10. 19.
(péntek)
10 00
ünnepi műsor a templomban,
faliújság gondozás
teljes iskola Kocsis Zsolt
Kocsisné Gacsó Irén
Zsarnainé Urbán Nóra
Reformáció ünnepe
Október 31.
2018. 10. 26.
(péntek)
10 00-tól
reggeli áhítat teljes iskola Zsarnainé Urbán Nóra
Karácsony
dec. 25-26.
2018. 12. 20.
(csütörtök)
2. és 4. órában
ünnepi műsor,
faliújság gondozás
tagozatonként Zsarnainé Urbán Nóra
Keveháziné Antal Enikő
Vízkereszt
jan. 06.
2019. 01. 07.
(hétfő)
10 00
ünnepi istentisztelet a nagytemplomban időjárástól függően 1-8. évfolyam Zsarnainé Urbán Nóra
A kommunista és egyéb diktatúrák áldozatinak emléknapja
(február 25.)
2019. 02. 22.
(péntek)
faliújság
gondozás
5-8. évfolyam Kocsisné Gacsó Irén
Március 15. 2019. 03. 14.
(csütörtök)
2. és 4. órában
ünnepi műsor,
faliújság gondozás,
koszorúzás
1-8. évfolyam tagozatonként, óvodával közösen alsó tagozat
Holocaust áldozatai emlék napja
(április 16.)
2019. 04. 16.
(kedd)
faliújság,
filmvetítés
1-8. évfolyam Novák Zsolt
A könyv világnapja
(április 23.)
2019. 04. 24.
(szerda)
vetélkedő,
külső programok
faliújság gondozás
1-4. tagozat
5-8. tagozat
Kocsisné Gacsó Irén
Húsvét
2019. 04. 21-22.
(vasárnap, hétfő)
2019. 04. 17.
(szerda)
10 00
ünnepi istentisztelet 1-8. évfolyam Zsarnainé Urbán Nóra
Nemzeti összetartozás napja
2019. 06. 04.
2019. 06. 04.
(kedd)
faliújság gondozás,
interaktív kiállítás,
filmvetítés
1-8. évfolyam Novák Zsolt
Pünkösd
2019. június 09-10. (vasárnap-hétfő)
2019. 06. 07.
(péntek)
10 00
ünnepi istentisztelet 1-8. évfolyam tagozatonként Zsarnainé Urbán Nóra
Keveháziné Antal Enikő